Advarsel! Vi har blitt gjort oppmerksomme på meldinger i sosiale medier fra personer som utgir seg for å være rekrutterere fra Adecco. Disse personene har ingen tilknytning til Adecco. Blokker og rapporter gjerne disse kontoene. Alle ledige stillinger finner du som vanlig her på vår nettside.

ISS та Adecco пропонують роботу українським біженцям

Війна в Україні справила сильне враження. Adecco та ISS бажають допомогти у тому, що ми вміємо робити найкраще – залучити людей до роботи. ISS набирає близько 1500 співробітників на рік, і багато з цих вакансій розміщуються на AdeccoJobsForUkraine.com.

Jobs for Ukraine – безкоштовна платформа з працевлаштування для українських біженців. З моменту запуску майже 1400 компаній у Європі взяли участь в цьому проєкті, і ISS є першим великим роботодавцем у Норвегії, який зареєструвався на порталі. Вакансії, які ISS і Adecco тепер відкривають для українських біженців, різноманітні й варіюються від різних типів офісних робіт до кухарів, прибиральників і техніків.

– Болісно бачити гуманітарні наслідки війни в Україні. Є нагальна потреба допомогти українським біженцям, і разом з Adecco ми зробимо все можливе, щоб залучити тих, хто хоче вийти на роботу, — каже генеральний директор ISS в Норвегії та Північній Європі Карл-Фредрік Бйор.

Jobs for Ukraine забезпечує безпечну та змістовну роботу тим, хто цього бажає

Багато компаній на AdeccoJobsForUkraine.com пропонують кандидатам допомогу з житлом, а Adecco Group допомагає з безкоштовним навчанням і перепідготовкою через свої платформи. Портал гарантує безпеку користувачів, а профілі кандидатів не оприлюднюються. По всьому світу на порталі зареєструвалися понад 4000 українських біженців, але Торбен Сневе, директор концерну Adecco Group Norden, очікує, що ця кількість зросте.

– Ми знаємо, що в Норвегії в центрах розміщення біженців і центрах прийому сидять люди з бажанням чимось заповнити свої дні. Значуща робота є необхідною умовою для гарного фізичного та психічного здоров’я, – каже Сневе.

Кілька ініціатив, які сприяють безпеці та підтримці

Adecco та ISS Norge працювали над кількома ініціативами, щоб допомогти українцям, які постраждали від війни. ISS провела кампанію зі збору коштів через Червоний Хрест, а Adecco Group створила локальну кризову групу на кордоні між Україною та Польщею, а також організувала цілодобову лінію довіри з професійною психологічною допомогою. Дані ініціативи створені в межах давньої традиції цих компаній з допомоги біженцям. ISS і Adecco впевнені, що можливість працевлаштування є необхідною умовою успішної інтеграції.

– В ISS у нас близько 10 000 співробітників із 126 різних країн, і ми вважаємо себе важливим каналом залучення та інтеграції. Тому ми дуже раді, що можемо разом з Adecco зробити крок вперед для українських біженців, які справді потребують усієї допомоги, яку вони можуть отримати прямо зараз, – каже Бйор.

Хочете знати більше?

Вакансії ви знайдете тут.

Про ISS Norge:

ISS Facility Services є частиною всесвітньої групи компаній з управління об’єктами. У Норвегії ми є лідером ринку та важливою рушійною силою розвитку цієї галузі. Ми пропонуємо послуги клінінгу, управління підприємствами громадського харчування, управління нерухомістю, а також офісної підтримки з допоміжними послугами - як окремі послуги, так і комплексні рішення.

У ISS ми щодня намагаємося зробити світ кращим через місця, де люди зустрічаються. Ці місця зустрічей щодня створюються людьми, і саме ці люди є нашим найважливішим ресурсом. Соціальна відповідальність є для ISS дуже важливим завданням. Співпрацюючи з нашими клієнтами та постачальниками, ми маємо унікальну можливість позитивно впливати на наше оточення, коли йдеться про людей, суспільство та довкілля. Маючи понад 120 різних національностей, ISS є важливим каналом залучення та інтеграції – і ми пишаємося цим!

ISS Facility Services є одним із найбільших приватних роботодавців Норвегії з майже 10 000 співробітників і річним оборотом понад п'ять мільярдів. Компанія має 60 регіональних офісів зі штаб-квартирою в Осло.

Про Adecco Group Norge:

Adecco Group є однією з провідних світових компаній у сфері розвитку компетенції та сприяє 3,5 мільйонам кар’єр на рік. Група веде діяльність у понад 60 країнах та входить до світового списку Fortune 500 протягом 20 років.

У Норвегії група Adecco складається з компаній Adecco, Modis, BHC Construction і Badenoch & Clark, і, таким чином, пропонує цілісні та спеціалізовані рішення для компаній і організацій, яким потрібно забезпечити як короткострокові потреби в персоналі, так і довгострокову модернізацію на майбутнє. Кожна окрема торгова марка пропонує спеціалізоване компетенційне рішення щодо підбору персоналу, кадрового супроводу, аутсорсингу, консультацій спеціалістів і пошуку керівників.

Нами рухає велика мета – робота майбутнього. Для всіх. Сьогодні.

Skribent
Adeccobloggen

Du vil kanskje også lese

Finn din drømmejobb

Vi håper du har fått med deg noen gode råd på veien og at du kjenner deg tryggere foran ditt jobbsøk. Nå er det vel på tide å ta en titt på alle våre ledige stillinger? Har du flaks finner du drømmejobben din allerede i dag.

Kontaktskjema til bedrift

Vi bistår deg med å tiltrekke og rekruttere de beste og mest kompetente medarbeiderne uansett om du trenger midlertidig forsterkning eller om du skal rekruttere til faste stillinger. Vi gir oss ikke før du er fornøyd og har riktig person på rett sted.

TIL KONTAKTSKJEMAET

Copyright © Adecco Norge